W przypadku wielu osób dobór prezentu świątecznego bywa dość wymagającym zadaniem. Inaczej jest z entuzjastami sportów zimowych, którzy uwielbiają być obdarowywani prezentami związanymi z ich największą pasją. Sprawdź, jak ich zaskoczyć.

Prezent dla narciarza – o czym pamiętać?

Dobrze dobrane akcesoria to nie jedyny prezent, jaki warto sprawić narciarzom.

Miłośnicy sportów zimowych często – choć oczywiście nie bez wyjątku – są osobami, które o nartach potrafią rozprawiać godzinami, nie mówiąc już o właściwych zjazdach na stoku, pochłaniających ich bez reszty. To zresztą reguła dla większości pasjonatów. Obdarowywanie osób, mających określoną pasję, jest z jednej strony znacznie prostsze, ponieważ dysponujemy już wskazówką co do prezentu, który z pewnością im się spodoba. Z drugiej jednak może się okazać, że inne osoby również obdarują je podobnym podarunkiem, kierując się tą samą logiką. C=

Dlatego, warto uzgodnić z innymi uczestnikami świątecznej kolacji plany w kwestiach prezentowych. Warto również pomyśleć nad nieszablonowym wyborem. Zapalony narciarz w swojej kolekcji z pewnością ma już co najmniej kilka kompletów nieprzemakalnych rękawiczek czy ciepłych skarpet oraz elementów sprzętu narciarskiego. Może w tym roku wymyślisz dla niego zupełnie coś innego?

W naszym artykule chcemy Ci podsunąć kilka nieszablonowych pomysłów, które mogą okazać się ciekawą alternatywą dla kolejnych akcesoriów czy książek. Zamówisz je w naszym sklepie!

Miłośników zimy ucieszą akcesoria – i nie tylko!

Wyjazd narciarski – prezent dużego kalibru

Coraz częściej mówi się o tym, że bardziej wartościowym prezentem, niż kolejny do kolekcji przedmiot, jest doświadczenie. Sprzęt łatwo kupić – przed sprezentowaniem sobie ekscytującej wycieczki czy warsztatów marzeń często z kolei coś nas powstrzymuje. Może być to brak czasu czy motywacji. Kupno wyjazdu narciarskiego – zwłaszcza dla osoby marzącej o wypróbowaniu nowej dyscypliny, ale wiecznie odkładającej to na później – to znakomity pomysł.

Go-pro – aby uwiecznić wspomnienia

Jako kamerka łatwa w obsłudze, go pro pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty bez wkładania dużej ilości pracy w kręcenie. Pomaga w tym wysoka jakość nagrań i stabilizacja obrazu, tak ważna dla filmów nagrywanych w ruchu. Kupno kamerki sportowej to nie tylko wybór dla prawdziwych zapaleńców ekstremalnej jazdy i filmowania. Go Pro jest uniwersalna i równie dobrze sprawdzi się przy innych okazjach. Zestaw można uzupełniać o sprzęt do nagrywania w różnych warunkach, statywy, uchwyty i przyczepki.

Bon podarunkowy do sklepu ze sprzętem narciarskim

Może nie jest to najbardziej innowacyjny pomysł – niemniej niewiele osób w zasadzie wie, że do sklepów ze sprzętem narciarskim również mogą udać się po voucher. To bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza dla perfekcjonistów, lubiących mieć wszystko pod kontrolą. Dobór sprzętu nie jest rzeczą łatwą i warto robić to samodzielnie, dlatego w tym przypadku voucher sprawdza się znakomicie. Zamówisz go na przykład w naszym sklepie internetowym.

Kupno vouchera to świetny sposób na uszczęśliwienie narciarza.